عضو كمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اعلام كرد

سردرگمی شهروندان از نبود دستگاه های کارتخوان بلیت در خطوط تندوری اتوبوس

سردرگمی شهروندان از نبود دستگاه های کارتخوان بلیت در خطوط تندوری اتوبوس

فوری خرید: عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از نبود دستگاه های کارتخوان بلیت در خطوط تندروی اتوبوس گلایه نمود.


به گزارش فوری خرید به نقل از ایسنا، ناصر امانی در تذکر قبل از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران با تاکید بر این که تماسهای زیادی در رابطه با فعالیت اتوبوس های خطوط تندرو داشتیم و در جلسات گذشته بعضی از اعضا هم در این حوزه تذکر دادند، اظهار داشت: دستگاههای کارتخوان در بعضی ایستگاه ها یا وجود ندارند و یا فعالیت نمی کنند و مردم نمی توانند با کارت بلیت هزینه را پرداخت کنند و این در حالیست که در خطوط اصلی تندرو مثل میدان راه آهن تا تجریش که یکی از مهم ترین خطوط است و بیشترین حجم مسافران را دارد، این خرابی دیده می شود.
وی با اشاره به اینکه برخی شهروندان می خواهند هزینه کرایه را واریز نمایند تا مدیون نباشند؛ چونکه راننده ها هم حق دریافت پول نقل را ندارند و مردم هم پول نقد به همراه ندارند، اضافه کرد: جلسه گذشته که مدیرعامل سازمان فاوا به شورا آمد اظهار داشت که این مسئولیت بر عهده آنها نیست چونکه خرید امکانات با معاونت حمل و نقل و ترافیک است و در مورد خرید این امکانات و نصب آنها اطلاعی نداریم و این در شرایطی است که شهرداری تهران مدعی است هوشمندسازی را توسعه داده؛ اما در خطوط تندرو دستگاه ها موجود نیست و از شهرداری می خواهیم هرچه زودتر این دستگاه ها را نصب و مشکل را حل کند.
مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران هم با اشاره به اینکه بر مبنای آن چه پرسیدیم گفتند قطعی دستگاه ها نادر است، اظهار داشت: شرکت واحد اتوبوسرانی باید دستگاه ها را نصب کند و گزارش آنرا سریعتر تهیه و ارائه نماید. هم فاوا و هم شرکت واحد از هم در این مورد گلایه داشتند. ما تذکر کتبی می دهیم که مبحث را حل کنند.
منبع:

1403/04/19
14:47:40
5.0 / 5
105
تگهای خبر: خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
فوری خرید